Kaarolcix Kaarolcix 13-05-2021 Matematyka Rozwiązane Lody z polewą kosztują 5,5 zł. Lody są o 5 zł droższe od polewy. Ile kosztują same lody a ile polewa? Proszę o wypisanie danych i rozwiązanie równań daje naj