Koniarka007 Koniarka007 13-05-2021 Matematyka Rozwiązane Potrzebne na teraz!!1. Julia kupiła 5 kg moreli po 2,50 zł i 2 kg śliwek. Razem zapłaciła 16,50 zł. Ile kosztował 1 kg śliwek?a) 3 złb) 2.50 złc) 1.50 złd) 2 zł