Rozwiązane

6. Marcin raz dziennie wsypuje rybkom do akwarium dwie łyżki pokarmu, po 5 g każda. Opa-
kowanie karmy o wadze 0,2 kg kosztuje 40 zł
Oceń prawdziwość zdań. Wstaw znak X w odpowiednią kratkę.
Zawartość całego opakowania rybki zjedzą w ciągu 40 dni.
W ciągu roku Marcin wydaje na pokarm dla rybek mniej niż 700 zł.
Xl prawda fałsz
prawda fałsz
Zapisz rozwiązanie