Odpowiedź :
Odpowiedź:
14,20zł - 3zł = 11,20zł
11,20zł : 4 = 2,80zł
3zł - 2,80zł = 20gr
gumka kosztuje 2,80zł
ołówek kosztuje 20gr
sprawdzenie:
2,80zł × 5 = 14zł
14zł + 20gr = 14,20zł
mam nadzieję, że jest ok i pomogłam :)
liczę na naj
Odpowiedź:
14,20zł - 3zł = 11,20zł
11,20zł : 4 = 2,80zł
3zł - 2,80zł = 20gr
gumka kosztuje 2,80zł
ołówek kosztuje 20gr
sprawdzenie:
2,80zł × 5 = 14zł
14zł + 20gr = 14,20zł
mam nadzieję, że jest ok i pomogłam :)
liczę na naj