Maja17855
Rozwiązane

2. Farba do powierzchni w pomieszczeniach suchych. Do całkowitego pokrycia potrzebne są 2
warstwy. Opakowanie 4,5 litra kosztuje 62 zł. Jej 1 litr wystarczy na pokrycie 3,8 m2 ściany.

wymiary ścian: 4m 4m 3m 3m.

Z góry dzki

Ps. daje naj...​



Odpowiedź :

Odpowiedź:

(4+4+3+3)*2=28m^2

28/3.8=7.3

trzeba kupić 2 puszki

2*62=124zł