Daria kupiła chrupki i orzechy. Za chrupki zapłaciła 1,45 zł, a za orzechy 3,22 zł.
Aby obliczyć sumę, zapisała ją na kartce.
Czy zrobiła to poprawnie?
![Daria Kupiła Chrupki I Orzechy Za Chrupki Zapłaciła 145 Zł A Za Orzechy 322 Zł Aby Obliczyć Sumę Zapisała Ją Na Kartce Czy Zrobiła To Poprawnie class=](https://pl-static.z-dn.net/files/d35/ccf32f1e86380539c5f2f2ce8c83b2af.png)