Odpowiedź :
Odpowiedź:
Skoro 1 kg bananow kosztuje 3,45 zl, wystarczy ilosc pieniedzy podzielic przez te cene.
12,50zl : 3,45zl/kg = 3,60kg
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Skoro 1 kg bananow kosztuje 3,45 zl, wystarczy ilosc pieniedzy podzielic przez te cene.
12,50zl : 3,45zl/kg = 3,60kg
Szczegółowe wyjaśnienie: