Za 6 długopisów po 1,30 zł każdy i 4 zeszyty Ala zapłaciła 17,80 zł. Ile kosztował jeden zeszyt?
Oznacz niewiadome, zapisz odpowiednie równanie i je rozwiąż. Pamiętaj o odpowiedzi

BŁAGAM SZYBKO!!!!!!!