Plis na teraz zad 8

Cennik:
Chleb- 2,40
Bułka-35 gr
Jogurt- 1,20 (za opakowanie)
Masło-19 zł (za kg)

Lista zakoopow
Chlep
6 bułek
4 jogurty
Kostka masła 20 dag

Daje aż 14 punktów plisss



Plis Na Teraz Zad 8 Cennik Chleb 240 Bułka35 Gr Jogurt 120 Za Opakowanie Masło19 Zł Za Kg Lista Zakoopow Chlep 6 Bułek 4 Jogurty Kostka Masła 20 Dag Daje Aż 14 class=