Ameliazoltowska7 Ameliazoltowska7 12-09-2021 Matematyka Rozwiązane 1. Zapisz w postaci wyrażenia algebraicznego. a) Ile zapłacimy łącznie za x kg jabłek w cenie 5 zł za kg i y kg gruszek w cenie 6 zł za kg?