a) 4500 + 60 * 3 * 20 = 4500 + 3600 = 8100
Koszt trzy dniowej wycieczki dla 20 uczniów wyniesie 8100 zł.
b) 4500 + 60 * 2 * 40 = 4500 + 4800 = 9300
Koszt wyjazdu dla 40 uczniów na dwa dni wyniesie 9300 zł.
c) 4500 + 60 * 2 * 30 = 4500 + 3600 = 8100
8100 : 30 = 270
Każdy uczeń zapłaci 270 zł za dwudniową wycieczkę.