Odpowiedź :
18,80 : 4 = 4,70 - tyle zapłaci za jedno opakowanie
65,80 : 4,70 = 14
Odpowiedź. Za 65,80 zł może kupić 14 takich samych opakowań.
Odpowiedź:
4 opakowania = 18,80
18,80:4= 4,70
1 opakowanie= 4,70
65,80:4,70= 14
Odp: Kinga za 65 zł 80 gr kupiła 14 opakowań herbaty
Proszę <33
Szczegółowe wyjaśnienie: