153 zł : 30 l = 5,1 zł/l - pierwszy dystrybutor - benzyna 95 Pb
111,52 zł : 20,5 l = 5,44 zł/l - drugi dystrybutor - benzyna 98 Pb
234,90 zł : 45 l = 5,22 zł/l - trzeci dystrybutor - olej napędowy
Odp: litr oleju napędowego kosztuje 5 zł 22 gr.