Odpowiedź :
napewno wiecej zpalacila pani ania
1 kg=3 zł
3zł×14=42zł
3zł×16=48 zł
48zł-42zł=6zł
Pani Ala zapłaciła o 6 zł więcej.
[Jak źle to sorki]
napewno wiecej zpalacila pani ania
1 kg=3 zł
3zł×14=42zł
3zł×16=48 zł
48zł-42zł=6zł
Pani Ala zapłaciła o 6 zł więcej.
[Jak źle to sorki]