Rozwiązane

b) Olek zapłacił 5,75 zł z za 2,5 kg jabłek Iza kupiła 3,2 kg innych jabłek i zapłaciła 7,20 zł które jabłka miały wyższą cenę za 1 kg na szybko można /:​



B Olek Zapłacił 575 Zł Z Za 25 Kg Jabłek Iza Kupiła 32 Kg Innych Jabłek I Zapłaciła 720 Zł Które Jabłka Miały Wyższą Cenę Za 1 Kg Na Szybko Można class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

jabłka olka miały wyższa cene.

Odpowiedź:

Więc droższe są jabłka Olka o 5 groszy.

Szczegółowe wyjaśnienie: