Możecie prosze pomóc 1,3 proszeeeee!!!

Odpowiedź:
ZAD 3
s = 200m
t = 10s
Wzór na średnią prędkość V = s/t
Wyjaśnienie:
V = 200m/10s = 20m/s = 72km/h
Prędkość dozwolona w Polce na terenie zabudowanym wynosi 50 km/h, więc kierowca ten mógłby zostać ukarany przez policję.