Tomek kupił jabłka po 4,80 zł za 1 kg i 1 4/5 gruszek za 5,50 zł za 1 kg . Zapłacil banknotem 20-zlotowym ile reszty powinien otrzymać Tomek? Obliczenia + opis
to zadanie jest z 6 klasy jakby co ​