Odpowiedź:
Pomidory
8,20zł:2= 4,10zł
4,10zł :2= 2,05 zł
8,20zł + 4,10zł + 2,05zł + 14,35zł
ogorki
4,80zl:2=2,40zl
4,80zl+4,80zl+2,40zl = 10zl
Szczegółowe wyjaśnienie:
14,35zl za pomidory i 10zl za ogorki