Celine44 Celine44 07-10-2021 Matematyka Rozwiązane OWCK 10. Sok w cukierni kosztuje tyle samo co 4 drożdżówki. Za 2 soki 15 droz mama zaplacila 26 zł. Ile kosztowal sok, a ile drożdżówka? Uzupełnij rozwią. zanie zadania. 26 zl : (2 ) = 26 zl : zł - to jest cena zł zł to jest cena. plissna teraz