Rose1205
Rozwiązane

Ktoś pomoże? Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów



Ktoś Pomoże Ile Kosztuje 1kg Każdego Z Wymienionych Towarów class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Szczegółowe wyjaśnienie:

Węgiel=0.38zł

Jagody=20zł

Szynka=34zł

Cukier=95zł

Masło=21.50zł

Polędwica=44zł

Cement=0.4zł

Kawa=52zł

Odpowiedź:

Węgiel:

380 zł za 1 t (1000kg)

:1000

0,38 zł za 1 kg

Jagody:

2 zł za 100 g (10,kg)

*10

20 zł za 1 kg

Szynka:

8,50 zł za 25 dag (0,25kg)

*4

34 zł za 1 kg

Cukier waniliowy:

0,95 zł za 10 g (0,01kg)

*100

95 zł za 1 kg

Masło:

4,30 zł za 200 g (0,2kg)

*5

21,50 zł za 1 kg

Polędwica:

4,40 zł za 10 dag (0,1kg)

*10

44 zł za 1 kg

Cement:

400 zł za 1 t (1000kg)

:1000

0,4 zł za 1 kg

Kawa:

0,52 zł za 10 g (0,01kg)

*100

52 zł za 1 kg