Komis1 Komis1 18-08-2009 Matematyka Rozwiązane Zmieszano 2,5kg cukierków po 25 zł za kilogram oraz 4,2 kg cukierków po 18,50zł za kilogram. Ile będzie wynosiła cena jednego kilograma uzyskanej mieszanki?