Hejka! Potrzebuję pomocy.
Baza mydlana kosztuje 30 zł za kilogram. Jedno mydełko waży 10 gram. Ile będzie kosztowało jedno mydełko bez żadnych dodatków? Następnie:
Olejek zapachowy kosztuje 6 zł za 10 ml, a barwnik 5 zł za 10 ml. Powiedzmy,że zostało dodane 8 kropli zapachu oraz 2 krople barwnika. Ile wychodzi za to?