Odpowiedź :
Odpowiedź:
4a ) 5×2,40zł =12zł
4 b ) 10,59 gr +2,40=12,99
20-12,99 =7,01
Nie wiem czy to jest dobrze ale masz
Odpowiedź:
a) za pięć zeszytów: 5×2zł + 5×40gr = 10zł200gr = 12zł
b)10 zł +2zł +40 gr + 59gr = 12 zł 99 gr
12 zł 99gr - 20 zł = 7zł 1gr