Sylwiaaania Sylwiaaania 04-12-2021 Matematyka Rozwiązane Proszę o pomoc mam takie zadanie jestem noga z równań. Za 2 zeszyty i 3 długopisy Ania zapłaciła 16,8 zł , zeszyt jest 2 razy droższy od długopisu ile kosztował zeszyt a ile długopis