zad 14
2zeszyty + 3ołówki = 4.20zł
2zeszyty + 4ołowki= 4.60zł
cena wzrosła o 40groszy i ilośc przyborów o 1ołówek czyli 40gr=1ołówek
4*0,4zł=1,60zł 4.60zł-1,60zł=3zł 3zł : 2(ilość zeszytów)= 1,5zł (cena za 1 zeszyt)