za a kilogram jabłek po 3 zł za kilogram i b kilogram bananów po 5,50 zł za kilogram trzeba zapłacić​



Za A Kilogram Jabłek Po 3 Zł Za Kilogram I B Kilogram Bananów Po 550 Zł Za Kilogram Trzeba Zapłacić class=