Anonim Anonim 21-12-2021 Matematyka Rozwiązane Uzupełnij : Blok kosztuje 1,50zł Zeszyt kosztuje 1,20zł Zeszyt jest tańszy od bloku o ___% Blok jest droższy od zeszytu o __?