Zadanie 1 , rozwiązanie kropki ..



Zadanie 1 Rozwiązanie Kropki class=

Odpowiedź :

Amona

W worku jest 100 zł.  W klasie IIb jest 20 uczniów.

100 zł : 20 = 5 zł

Na jednego ucznia przypada 5 zł.

Co rodzice mogą im kupić za tą kwotę?

Słodycze, kolorowankę, długopis czy zestaw słodkich gumek do mazania