Misiokrysio2000 Misiokrysio2000 04-02-2022 Matematyka Rozwiązane matematyka z plusem klasa 5 podręcznik str 168 zad 7 Kilogram bananów kosztuje 4.20zł. Ile kosztuje 0,75kg bananów. b) Pani wiesia za 0,35kg szynki zapłaciła 9,94zł. Ile złotych kosztuje 1kg szynki. Z góry dzięki za pomoc