XDemk XDemk 08-02-2022 Matematyka Rozwiązane W zeszłym tygodniu piłka kosztowała 20zł, a dzisiaj już o 20% mniej. Uzasadnij że za 320 złotych w tym tygodniu, w tym samym sklepie kupisz o 4 piłki więcej niż tydzień temu Plisssss na dzisiaj błagam