11. Ania zakupiła zeszyty w kratkę i w linię. Łącznie kupiła 25 zeszytów i zapłaciła za nie 72 zł.
Zeszyt w linię kosztował 2 zł, a zeszyt w kratkę 3 zł. Ile zeszytów w linię kupiła Ania?
*
(1 punkt)
Obliczenia wykonaj na kartce. W okienko odpowiedzi wpisz odpowiedź pełnym zdaniem.
Wprowadź odpowiedź