Pytanie w załączniku



Pytanie W Załączniku class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

L = 2 m

B = 1 T

F = 60 mN = 0,06 N

------------------

I ?

F = BIL

I = F/BL = 0,06N/(1T*2m) = 0,06/2 A = 0,03 A

I = 30 mA