Odpowiedź :
9,94 zł -> 0,35 kg /:7
1,42 zł -> 0,05 kg /*20
28,4 zł -> 1 kg
Odp. 1 kg szynki kosztuje 28,4 zł.
Mam nadzieje, że pomogłem :)
1,42 zł -> 0,05 kg /*20
28,4 zł -> 1 kg
Odp. 1 kg szynki kosztuje 28,4 zł.
Mam nadzieje, że pomogłem :)