Odpowiedź :
Odpowiedź:
mam nadzieję że dobrze odpowiedziałem
Szczegółowe wyjaśnienie:
2
1
32zł:4=8zł
8zł:72zł=9
Odp:Za 72zł można kupić 9 gier.
8zł:54zł=6
Odp:Za 54zł można kupić 6 gier i otrzymamy 6 zł reszty.
Gra kosztuje 8zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że pomogłam.