0,2 kg- 200 g
18% z 200= 36%
W śmietanie tłuszczu jest 36%
250×40%= 100
250+100= 350
350×23%= 80,5
350+80,5= 420,5
Zaliczka wyniosła 420,5 zl
6,5- za jedną parę
6,5×10%=0,65
0,65×100=65 zł
6,5-0,65=5,85
5,85×150=877,5 zl
to jest kwota z pierwszej opcji-877,5 zl
6,5×30%=1,95
6,5-1,95= 4,55 zł
6,5×100=650
4,55×50=227,5 zł
650+227,5=877,5
to jest kwota drugiej opcji 877,5 zl
Obie opcje są takie same