NOCTO
Rozwiązane

Daje najwięcej, potrzebuję pomocy na teraz. Proszę o wyjaśnienie, z góry dziękuję



Daje Najwięcej Potrzebuję Pomocy Na Teraz Proszę O Wyjaśnienie Z Góry Dziękuję class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

P=200m*1,2m=240m²      (240m²/6=40m²)

Posianie:

1h 15min- posianie

28zł- za posianie przez 1h

28zł/4=7zł- za posianie przez 15min

28zł+7zł=35zł- za posianie przez 1h i 15min

1kg trawy (40m²)- 15 zł

1kg*6=6kg

15zł*6=90zł     (razy 6, bo potrzebujemy 6kg tej trawy)

6kg trawy (240m²)- 90zł

Zagrabienie:

1h- 40m²

6h- 240m²

Zagrabienie jest 2 razy (przed i po siewie)

6h*2=12h

28zł- wynagrodzenie za 1h pracy

28zł*12h= 336zł

336zł(zagrabienie 2razy) +35zł (posianie 1raz)+ 90zł (za trawe)=461zł

Odp.: Koszt takiego trawnika wynosi 461zł.

Zobacz obrazek Vivilia