Odpowiedź :
Odpowiedź:
20zł - 10,20zł = 9,75 zł zapłaciła Ola za 3 paczki plasteliny
9,75 zł : 3 = 3,25 zł kosztowała jedna paczka plasteliny
5 * 3,25 zł = 16,25 zł zapłaci Ola za 5 paczek plasteliny
16,25zł + 4,50zł = 20,75 zł zapłaci Ola za zakupy
Odp: Ola zapłaci za zeszyt i 5 paczek plasteliny 20,75 zł
Odpowiedź:
20zł-10.25=9.75 9.75 : 3= 3.25
3.25*5=16.25 16.25+4.50=20.75
Szczegółowe wyjaśnienie:
chyba dobrze jeśli nie to bardzo przepraszam