Odpowiedź :
Odpowiedź:
a) 2 chleby po 3,15zł są Droższe niż 8 bułek po 71 gr.
6. Odp.Owoce ważyły razem 2,35 kg.
Szczegółowe wyjaśnienie:
1,3 - 0,25 = 1,05
1,3 + 1,05 = 2,35
Pozdrawiam ❤️
Odpowiedź:
a) 2 chleby po 3,15zł są Droższe niż 8 bułek po 71 gr.
6. Odp.Owoce ważyły razem 2,35 kg.
Szczegółowe wyjaśnienie:
1,3 - 0,25 = 1,05
1,3 + 1,05 = 2,35
Pozdrawiam ❤️