Konradkarpyszyn4164 Konradkarpyszyn4164 04-04-2022 Matematyka Rozwiązane Ile złotych mama zapłaciła za jabłka, jeżeli wszystkie odmiany były w tej samej cenie i kosztowały 3zł za kilogram?.