Uloxur Uloxur 04-04-2022 Matematyka Rozwiązane Sześciokilogramowe opakowanie proszku do prania kosztowało 35,28 zł, a czterokilogramowe opakowanie-24,12,ł.W którym opakowaniu 1kg proszku był droższy? o ile?(dzielenie pisemne ułamków dziesiętnych pls zróbcie tym sposobem)