Czy już umiem? Pls na teraz

Winogrona kosztują 6,40zl/kg​



Czy Już Umiem Pls Na Teraz Winogrona Kosztują 640zlkg class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

6,40 zł/kg

a)   1,5 kg * 6,40 zł = 9,60 zł

b)    0,35 kg * 6,40 zł = 2,24 zł

12 zł : 6,40 zł = 1,875 ----- tyle można kupić za 12 zł

0,30 kg * 6,40 zł = 1,92 zł

2 zł - 1,92 zł = 0,08 gr ----- tyle otrzyma reszty z 2 zł

Inne Pytanie