Karol kupił kilkanaście sztuk cebulek żonkili i zapłacił 7,65 zł. Ile kupił cebulek, jeśli jedna kosztowała 0,45zł. działanie pisemne bo muszę i nawet pomogę bo trzeba to rozmienić i macie tak naprawdę 765:45​