Wiolka12378 Wiolka12378 25-04-2022 Matematyka Rozwiązane za 1 kg piernikow w cenie 16 zl mozna kupic 2kg kruchych ciastek.Zosia kupila 1kg piernikow i 1 kg ciastek.Ile zaplacila