Kowalskirobert1973 Kowalskirobert1973 28-04-2022 Matematyka Rozwiązane kilogram jabłek kosztuje 2,45zł.Wojtek kupił pięć jabłek i obliczył , że średnia masa jednego jabłka to 24dag . Ile zapłacił ?