Za 6 długopisów po 1,50zł i 4 zeszyty Ala zapłaciła 18,80zł. Ile kosztował zeszyt. Proszę o szybką odp i wyjaśnienie. .



Odpowiedź :

Odpowiedź:

2,45 zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

6*1,50zł=9zł

18,80zł-9zł=9,80zł

9,80zł:4=2,45zł