Lolopippp0 Lolopippp0 05-06-2022 Matematyka Rozwiązane D 23. (1p) Za 30dag sera Zosia zapłaciła 9,60zł. Ile kosztuje 1kg tego sera? A. 27zł 32zł C. 36zł D. 39zł