Julaaxde7206 Julaaxde7206 25-08-2022 Matematyka Rozwiązane Za 6dwulitrowych kartonów soku jabłkowego trzeba zapłacić 36zł,a za 6półlitrowych kartonów soku pomarańczowego tylko 12zł. Co jest droższe i o ile:litr soku pomarańczowego czy litr soku jabłkowego?.