Aniaranosz6553 Aniaranosz6553 30-08-2022 Matematyka Rozwiązane Szkoła za pewną kwotę zakupiła pewną liczbę pamięci usb. Gdyby kupiła ich trzy razy mniej, ale o 20 zł droższych za sztukę, to koszt zakupu byłby taki sam. Ile kosztuje tańsza pamięć usb?.