Isabella09 Isabella09 17-09-2022 Matematyka Rozwiązane Pomoże ktoś? Proszę Za 30 dag sera w cenie 18 zł za kilogram zapłanimy 5,60 zł. Prawda/Fałsz Proszę z obliczeniami!!!