Pawellorenc33 Pawellorenc33 25-09-2022 Matematyka Rozwiązane 3,5 kilograma jablek i 3 kilogramy gruszek kosztuje 19,20 zł, a 5 kilogramów jablek i 1,5 kilograma gruszek 17,40 zł. Ile kosztuje jeden kilogram jablek? Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych. A. 2,40 zł B. 2,80 zl C. 3,20 zł D. 3,60 zł